Tß@' ~' aNqeL ' Lerin Diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim - Eğlence - Kültür - Sanat - Turizm - Aşk - Sevgi Forumu..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  ßen Tußa ßozkurt <3 446f5b483ju  

ßen Tußa ßozkurt <3

YazarMesaj
קαтЯσИ ~ Tußa
♥ ẮđмĨиī¢є ♥
♥ ẮđмĨиī¢є ♥
קαтЯσИ ~ Tußa

Sevdiğiniz Hayvan : ßen Tußa ßozkurt <3 M9oo52
Takımınız : ßen Tußa ßozkurt <3 D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Ruh Hali : ßen Tußa ßozkurt <3 Zarars10
MesLek : Örenjii xD
İLerLeme Seviyesi : ßen Tußa ßozkurt <3 514

ßen Tußa ßozkurt <3 Empty
MesajKonu: ßen Tußa ßozkurt <3   ßen Tußa ßozkurt <3 EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 7:59 pm

Herkese Dünyanın 7. harika şehri Konya'dan seLamLar güLme ( tabiki şaka yapıyorum Razz )
İsmim başLıktada beLirttiğim gibi Tuba.Konya SelçukLu'da oturuyorum.Boş zamanLarımda,ki sınavLarım olmadığı günLer boşumdur, Test çözerim,şiir yazıyorum,denemeLer fiLan yazıyorum , uyduruk kıytırık tongue Her neyse güLme Kendimde en sevdiğim organım, dudakLarım ve tırnakLarım:P Bide bakışLarım Embarassed Çok azimLiyimdir,azim ve korkularım sayesinde hayatı öğrenebiliyorum ufaktan.Fakat dediğim azim hırsLa aynı değiL.Sadece örneğin bi sınavdan düşük alınca,diğerine azimli şekilde çalışıp yüksek almak gibi .En nefret ettiğim huyum hiperaktif olmam,hemen bağırıp çağıyıroum,yakıyorum Dünya'yı güLme En sevdiğim huyumsa 1-2 dakika geçtikten sonra hemen bi espri yapıp unutabiliyorum güLme
Büyüyünce kaLp cerrahLığına başvurup, staj görmek ve Beyin GöçüyLe Almanya'da tıp okumayı istiyorum.
Sbs sınavından aldığım puanlar ;
6.sınıf : 421,796
7.sınıf : Belli diil ama 440'lı bişe güLme
8.sınıf : Belli diil ama 495 yapıcaz inş Razz

Şimdilik bu kadar,memnun oLdum
cheers
http://angeldiyari.yetkinforum.com

ßen Tußa ßozkurt <3
1 sayfadaki 1 sayfası